Hakkımızda

SRC Medya

SRC Medya 2010 yılında Ankara’da kurulmuş, web tasarım,Arama motoru çözümleri, özel yazılım ve sanal tur projeleri üreten sektörün nihai firmaları arasındadır. Kuruluşumuzun ilk günlerindeki heyecanla şirketlere ve işini ileriye taşımak isteyen firmalara ve hayallerindeki fikri dijital bir ürüne dönüştürmek isteyenlere web tabanlı çözümler sunuyoruz.

SRC Medya düşüncelerinizi güncel teknoloji trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş bir medya ajansıdır.
SRC Medya olarak artı fikirler geşiltirip maksimum performans elde etmenizi amaç ediniriz, düşündüğünüz görsel etkiyi, bilgi birikimimiz ile tümleştirerek tanıtımınızı göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunarız.

Web Tasarım
Web tasarım ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözümler üretmekteyiz. İster kurumsal, ister özel web sitesi projeniz olsun, alanında uzman web  ekibimiz ile sizleri bekliyoruz.

 

360 Sanal Tur
360 sanal tur ile  iç ve dış mekan tanıtımlarının internet ve toplumsal ortamda ileri düzey görsel seçenekler ile ve profesyonel fotoğraf makineleri sayesinde özel programlar aracılığı ile aslına uygun gezilebilir şekilde dijital ortama aktarılmasıdır.
Arama Motoru
Google ve Yandex Arama motorlarında ilk sayfa ve zirve odaklı çalışmalar sunuyoruz.Haftalık analiz ile sitenizin durumu hakkında kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

 

 

Google Reklam
Google arama sonuçlarında reklam vermeye başlayarak hizmetlerinizle alakalı bir aratma gerçekleştirildiğinde arama sonuçlarında üst sıralar yer alabilirsiniz.

Looking for a quality and affordable for your next project?get a quote